Polmin

IRR - najlepszy asfalt na zimno

  • IRR (INSTANT ROAD REPAIR) jest specjalnym rodzajem masy asfaltowej (asfalt na zimno), produkowanym przez nasze przedsiębiorstwo na licencji angielskiej (http://www.instarmac.co.uk/, www.repairpotholes.com),  przeznaczonym do natychmiastowych, trwałych napraw uszkodzeń dróg, autostrad, przejazdów kolejowych, torowisk tramwajowych, mostów,  płyt lotnisk, parkingów oraz wszelkich innych nawierzchni asfaltowych i betonowych. Jest także doskonałym rozwiązaniem przy uzupełnianiu ubytków po instalacyjnych: gazowych, hydraulicznych, elektrycznych, telefonicznych. Masa asfaltowa na zimno likwiduje uszkodzenia dowolnego kształtu, głębokości, wielkości. Może być używany w każdych warunkach pogodowych w temperaturze od -45OC do +60OC, a więc w przeciwieństwie do metod konwencjonalnych, istnieje możliwość wykonania trwałych napraw uszkodzonych nawierzchni także w warunkach zimowych. IRR jest bardzo łatwy i wygodny w użyciu. IRR jest jednoskładnikowym produktem gotowym do natychmiastowego zastosowania bezpośrednio z pojemników a 30kg, nie wymaga użycia ciężkiego sprzętu oraz specjalistycznych narzędzi, a także podgrzewania, mieszania, ciecia i wałowania. IRR jest także całkowicie bezodpadowy - nadmiar masy można zebrać z powrotem do pojemnika i użyć z powodzeniem do następnej naprawy. IRR nie powoduje przerw w ruchu ulicznym, gdyż naprawa uszkodzonej powierzchni trwa bardzo krótko. Pakowany w pojemniki 30 kg pozwala na sprawne i ekonomiczne stosowanieIRR jest produkowany w Wielkiej Brytanii od 20 lat, sprzedawany, produkowany i używany w wielu krajach świata, m.in.: Australii, Japonii, USA, Norwegii, Szwecji, RPA - IRR, ze względu na unikalne zalety, cieszy się wielką popularnością. Posiada referencje największych firm zachodnich.


    Asfalt na zimno przyjął się doskonale wśród Inwestorów i Wykonawców, którzy potrafią liczyć i dbają o własną reputację. Grono odbiorców IRR sukcesywnie  wzrasta, co ma swoje racjonalne uzasadnienie - bowiem jakość, skuteczność i szybkość wykonania naprawy stają się także w naszym kraju sprawami priorytetowymi. Od tych  czynników zależy często ludzkie życie.


    Syrowce do wytwarzania asfaltu na zimno


    Surowiec podstawowy do produkcji IRR - Emcol Mixing Liquid- jest importowany przez wszystkich właścicieli licencji, na całym świecie. Gwarantuje to zawsze tą samą, najwyższą jakość wyrobu finalnego, bez względu na to, w jakiej części świata został on wyprodukowany. Wszystkie surowce używane do produkcji IRR mają akceptacje laboratorium angielskiego, którego zespół naukowców pracuje ciągle nad optymalizacją zastosowań masy asfaltowej na zimno (IRR).