Polmin

IRR - najlepszy asfalt na zimno

 • POLMIN IRR (INSTANT ROAD REPAIR) jest specjalnym rodzajem masy asfaltowej (asfalt na zimno), produkowanym przez nasze przedsiębiorstwo na licencji angielskiej, przeznaczonym do natychmiastowych, trwałych napraw uszkodzeń dróg, autostrad, przejazdów kolejowych, torowisk tramwajowych, mostów,  płyt lotnisk, parkingów oraz wszelkich innych nawierzchni asfaltowych i betonowych. Jest także doskonałym rozwiązaniem przy uzupełnianiu ubytków po instalacyjnych: gazowych, hydraulicznych, elektrycznych, telefonicznych. Masa asfaltowa na zimno likwiduje uszkodzenia dowolnego kształtu, głębokości, wielkości. Może być używany w każdych warunkach pogodowych w temperaturze od -20OC do +40OC, a więc w przeciwieństwie do metod konwencjonalnych, istnieje możliwość wykonania trwałych napraw uszkodzonych nawierzchni także w warunkach zimowych. IRR jest bardzo łatwy i wygodny w użyciu. IRR jest jednoskładnikowym produktem gotowym do natychmiastowego zastosowania bezpośrednio z pojemników a 30kg, nie wymaga użycia ciężkiego sprzętu oraz specjalistycznych narzędzi, a także podgrzewania, mieszania, ciecia i wałowania. IRR jest także całkowicie bezodpadowy - nadmiar masy można zebrać z powrotem do pojemnika i użyć z powodzeniem do następnej naprawy. IRR nie powoduje przerw w ruchu ulicznym, gdyż naprawa uszkodzonej powierzchni trwa bardzo krótko. Pakowany w pojemniki 30 kg pozwala na sprawne i ekonomiczne stosowanieIRR jest produkowany w Wielkiej Brytanii od 20 lat, sprzedawany, produkowany i używany w wielu krajach świata, m.in.: Australii, Japonii, USA, Norwegii, Szwecji, RPA - IRR, ze względu na unikalne zalety, cieszy się wielką popularnością. Posiada referencje największych firm zachodnich.

  Asfalt na zimno przyjął się doskonale wśród Inwestorów i Wykonawców, którzy potrafią liczyć i dbają o własną reputację. Grono odbiorców IRR sukcesywnie  wzrasta, co ma swoje racjonalne uzasadnienie - bowiem jakość, skuteczność i szybkość wykonania naprawy stają się także w naszym kraju sprawami priorytetowymi. Od tych  czynników zależy często ludzkie życie.

   

  Zapraszamy na stronę produktu: https://polmin-irr.pl/

   

  Surowce do wytwarzania asfaltu na zimno


  Surowiec podstawowy do produkcji IRR - Emcol Mixing Liquid- jest importowany przez wszystkich właścicieli licencji, na całym świecie. Gwarantuje to zawsze tą samą, najwyższą jakość wyrobu finalnego, bez względu na to, w jakiej części świata został on wyprodukowany. Wszystkie surowce używane do produkcji IRR mają akceptacje laboratorium angielskiego, którego zespół naukowców pracuje ciągle nad optymalizacją zastosowań masy asfaltowej na zimno (IRR).